APIE MUS

Buhalterinės apskaitos įmonė siūlo paslaugas pradedant nuo pirminių dokumentų išrašymo iki metinės atskaitomybės pateikimo. Įmonę atstovauja ilgametę patirtį sukaupę buhalterinės apskaitos ir mokesčių specialistai, turintys aukštąjį išsilavinimą ir daug praktinių žinių mokestinės, finansinės apskaitos, įvairaus profilio įmonių finansų valdymo srityje. Įmonė yra apdrausta civiliniu atsakomybės draudimu.

Konsultuojame apskaitos ir mokesčių klausimais, rengiame ataskaitas akcininkams ir valstybinėms institucijoms. Dirbame ir su užsienio kapitalo įmonėmis. Atstovaujame įmonių interesus VMI, Sodroje ir kitose institucijose. Dirbdami vadovaujamės nepriekaištingos buhalterijos ir nuoširdaus bendravimo principais. Prisiimame pilną atsakomybę už darbą.

Atsižvelgdami į individualius poreikius ir žinias, paaiškiname, pateikiame teisės aktus, reikalingus blankus. Įsigiliname ir analizuojame ne abstrakčiai, o konkrečiai įmonei ar asmeniui aktualius klausimus.

Plačiau apie teikiamas paslaugas skaitykite skiltyje PASLAUGOS

ŠIEK TIEK ISTORIJOS

Bendrovė "Nemesida" įsteigta 2008 m. reorganizavus sustabdžiusią savo veiklą UAB "Mironauda".

UAB "Mironauda" – vienas iš profesionalaus požiūrio į buhalterinės apskaitos tvarkymą pradininkų Lietuvoje. Pradėjusi savo veiklą 90-ųjų viduryje, iki 2000-ųjų vidurio bendrovė tvirtai įsikūrė tarp pripažintų savo srities autoritetų. "Mironaudos" darbuotojai yra dirbę daugelyje kitų įmonių, kvalifikuotai bei sąžiningai tvarkydami apskaitą, padėdami ją organizuoti ir kompiuterizuoti, konsultuodami. Bendrovėje ypatingas dėmesys visada buvo kreipiamas į personalo paruošimą ir mokymą. Iš "Mironaudos" kilo nemažai aukšto lygio apskaitos bei audito specialistų, kurie dabar vadovauja apskaitos tarnyboms įvairiose bendrovėse.

Nuo bendrovės veiklos pradžios UAB "Mironauda" vadovybė daug dėmesio skyrė apskaitos kompiuterizavimui. Laikui bėgant bendrovės veikloje pradėjo vyrauti kompiuterinės technologijos ir internetiniai projektai, atsirado reorganizavimo poreikis, ir 2008 m. spalio 23 d. susikūrė nauja bendrovė – UAB "Nemesida".

UAB "Nemesida" savo veikloje atsisakė didelio darbuotojų skaičiaus pritraukimo, susikoncentruodama ties apskaitos tvarkymo technologijų tobulinimu, klientų aptarnavimo kokybės kėlimu. Išskyrus buhalterinę apskaitą bendrovė užsiima įvairaus pobūdžio kompiuterinių programų kūrimu, internetinių projektų rengimu bei palaikymu.

Šiandien UAB "Nemesida" – tai sėkmingas šeimos verslas, kuriame tvyro beveik naminė atmosfera, ramybė ir jaukumas. Unikalios apskaitos tvarkymo technologijos leidžia suteikti kiekvienam klientui maksimalų dėmesį tuo pat metu išsaugant neaukštas paslaugų kainas. Daugiametė darbuotojų patirtis užtikrina nepriekaištingą paslaugų kokybę.